Stolar barockstil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 3 st, 1800-talets slut, barockstil, svärtad, stoppad sits och ryggstöd, klädda i vävd tapet, sitthöjd ca 49 cm
Slitage, ställvis förlust av betsning, missfärgningar, tyget är ställvis något slitet, senare klädsel
594389
2018-11-30