Industrilampor 1 par
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
INDUSTRILAMPOR, 1 par, 1900-tal, gullackerad metall samt glas, etikettmärkt Järnkonst AB, höjd ca 85 cm
Kuntoraportti
Slitage
594423
Päivämäärä:
2018-12-04