Matsalsgrupp Leksandsstolen
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7 st, 1900-talets andra hälft, Leksandsstolen, bestående av 6 ´´Leksands modell´´ stolar, vitmålade med sitsar klädda i svartskinn, etikettmärkta, samt en ´´Gästubud´´ matbord med vitmålad ben samt skiva i massiv björk, höjd ca 75, 200+50x75 cm, sitthöjd ca 48 cm, iläggskiva medföljer
Bruksslitage, mindre repor
594435
2018-11-30