Matsalsgrupp Leksandsstolen

Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen
Matsalsgrupp Leksandsstolen

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7 st, 1900-talets andra hälft, Leksandsstolen, bestående av 6 ´´Leksands modell´´ stolar, vitmålade med sitsar klädda i svartskinn, etikettmärkta, samt en ´´Gästubud´´ matbord med vitmålad ben samt skiva i massiv björk, höjd ca 75, 200+50x75 cm, sitthöjd ca 48 cm, iläggskiva medföljer

Bruksslitage, mindre repor

594435

2018-11-30