Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KALEBASS VASER, 2 stycken, Kina, porslin, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjder ca 24.5 cm
1 vas med spricka, lagningar och nagg
594436
2018-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här