KALEBASS vaser 2 stycken Kina 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

3 000 SEK

KALEBASS VASER, 2 stycken, Kina, porslin, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjder ca 24.5 cm

1 vas med spricka, lagningar och nagg

594436

2018-11-30