Bord kina omkring 1900

Bord kina omkring 1900
Bord kina omkring 1900
Bord kina omkring 1900
Bord kina omkring 1900
Bord kina omkring 1900
Bord kina omkring 1900

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med stenskiva, Kina, omkring 1900-tal, betsat trä med snidad dekor, höjd ca 80, 46x46 cm

Slitage

594438

2018-11-30