Bordslampa Bergbom

Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGBOM, bordslampa, modell B-024, vitlackerad fot, skärm i papp, total höjd ca 66 cm

Smärre slitage, repor, ej funktonstestad

594464

2018-12-02