Åmells möbler ´´Gripsholm´´ vitrinskåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅMELLS MÖBLER, "Gamla Sverige", vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, ´´Gripsholm´´ modell, gråmålad, övre delen med ett par glasdörrar samt 2 hyllor, nedre delen med ett par dörrar samt bakomliggande hyllplan, brickmärkt, höjd ca 200, 105x39 cm
Bruksslitage, mindre repor och märken
594474
2018-11-30