Åmells möbler ´´Gripsholm´´ vitrinskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ÅMELLS MÖBLER, "Gamla Sverige", vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, ´´Gripsholm´´ modell, gråmålad, övre delen med ett par glasdörrar samt 2 hyllor, nedre delen med ett par dörrar samt bakomliggande hyllplan, brickmärkt, höjd ca 200, 105x39 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, mindre repor och märken

594474

Päivämäärä:

2018-11-30