Nils Fougstedt kandelabrar
Valmis
2018-12-02
594476
| Korkein tarjous | 14 000 SEK |
| Arviointi | 20 000 SEK |
NILS FOUGSTEDT, kandelabrar, 1 par, tenn, Herman Bergman Konstgjuteri AB Stockholm 1927, för 6 ljus vardera, höjd ca 41-43 cm
Sneda, slitage, bucklor