Klubbat för:
14 000 SEK
20 000 SEK
NILS FOUGSTEDT, kandelabrar, 1 par, tenn, Herman Bergman Konstgjuteri AB Stockholm 1927, för 6 ljus vardera, höjd ca 41-43 cm
Sneda, slitage, bucklor
594476
2018-12-02