Nils Fougstedt kandelabrar

Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar
Nils Fougstedt kandelabrar

Klubbat för:

14 000 SEK

20 000 SEK

NILS FOUGSTEDT, kandelabrar, 1 par, tenn, Herman Bergman Konstgjuteri AB Stockholm 1927, för 6 ljus vardera, höjd ca 41-43 cm

Sneda, slitage, bucklor

594476

2018-12-02