Sockerskål

Sockerskål
Sockerskål
Sockerskål
Sockerskål
Sockerskål
Sockerskål
Sockerskål
Sockerskål
Sockerskål
Sockerskål

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKÅL, silver, 1800-tal, locket stämplat Nils Tornberg (1785-1821): Linköping, blått glas, höjd ca 22 cm

Slitage, nagg, lagningar

594484

2018-11-30