Skåp svartmålat
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början, tvådelat, svartmålat, övre delen med ett dörrpar samt bakomliggande lådor- och hyllinredning, invändigt elektrifierad, höjd ca 192, 92x50 cm
Övre delen är låst, krackelyr, renoverat, kompletterat, slitage, spår av trämask, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
594501
2018-11-30