Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FIGURINER, 3 st., DOSA, porslin, varav en Meissen, dosan med metallmontering, figurinernas höjd ca 14-18, dosan ca 5, 9,5x7 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador
594521
2018-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner