Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FIGURINER, 3 st., DOSA, porslin, varav en Meissen, dosan med metallmontering, figurinernas höjd ca 14-18, dosan ca 5, 9,5x7 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador

594521

2018-11-29