Salvador Dali Internationell grafik
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Faust: Portrait de Marguerite, signerad Dali, EA, blindstämpel, torrnål med handkolorering i akvarell och guld, 1968-69, tryckt på japanpapper. editerad av Graphik Europa Anstalt Robbe, innermått ca 31,7 x 23,8 cm
LITTERATUR: Michler & Löpsinger 298
594527
2018-12-09