Bläckhorn porslin 1800-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BLÄCKHORN, 1800-talets mitt/andra hälft, porslin, handmålad dekor, Tyskland, höjd ca 11, 14x9 cm
Kuntoraportti
Ett bläckställ med nagg
594532
Päivämäärä:
2018-11-29