Bläckhorn porslin 1800-tal

Bläckhorn porslin 1800-tal
Bläckhorn porslin 1800-tal
Bläckhorn porslin 1800-tal
Bläckhorn porslin 1800-tal
Bläckhorn porslin 1800-tal
Bläckhorn porslin 1800-tal
Bläckhorn porslin 1800-tal
Bläckhorn porslin 1800-tal
Bläckhorn porslin 1800-tal
Bläckhorn porslin 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BLÄCKHORN, 1800-talets mitt/andra hälft, porslin, handmålad dekor, Tyskland, höjd ca 11, 14x9 cm

Kuntoraportti

Ett bläckställ med nagg

594532

Päivämäärä:

2018-11-29