Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Konstnär vid staffli, signerad L Jirlow, 79/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 47x54 cm

594571

2018-11-30