Madeleine Pyk litografi
2018-11-30
594576
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934) Motiv med bl a bevingat huvud, signerad samt numrerad 137/200, ca 57x55 cm