Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BERTIL DAMM (1887-1942): Komposition med kvinna, monogramsignerad BD, blandteknik på pannå, ca 84x35 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador, ojämn pannå
594586
2018-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner