Kaffeservis Herend
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HEREND, kaffeservis, 14 dlr, porslin, Ungern, 1900-tal, bestående av: 6 koppar med fat, 1 kaffekanna, 1 sockerskål, 1 gräddkanna, 1 mjölkkanna med lock, 1 vas, 1 tandbetshållare och 2 askfat
Smärre slitage, litet nagg på blomknopp
594590
2018-12-02