Kaffeservis Herend

Kaffeservis Herend
Kaffeservis Herend
Kaffeservis Herend
Kaffeservis Herend
Kaffeservis Herend
Kaffeservis Herend
Kaffeservis Herend
Kaffeservis Herend
Kaffeservis Herend
Kaffeservis Herend

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HEREND, kaffeservis, 14 dlr, porslin, Ungern, 1900-tal, bestående av: 6 koppar med fat, 1 kaffekanna, 1 sockerskål, 1 gräddkanna, 1 mjölkkanna med lock, 1 vas, 1 tandbetshållare och 2 askfat

Smärre slitage, litet nagg på blomknopp

594590

2018-12-02