Ikon Grekland
2018-11-29
594595
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, 18/1900-tal, Grekland, föreställande Kristus, ca 24x28,5 cm
Slitage, krackeleringar, smärre ytskador, kantbortfall