GUNNAR MELLÉN: historiscerande motiv, olja på pann
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR MELLÉN: historiscerande motiv, olja på pannå, baksida med texten "Min Morfar Gunnar Mellén. Dog när min mor Anna, f. 1905, blir 12 år. Detta målade han som yngling. Inramat ? okt. 1997, Peter Nobel", ca 18x18 cm
PROVENIENS
Peter Nobel
594600
2018-11-29