GUNNAR MELLÉN: historiscerande motiv, olja på pann

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR MELLÉN: historiscerande motiv, olja på pannå, baksida med texten "Min Morfar Gunnar Mellén. Dog när min mor Anna, f. 1905, blir 12 år. Detta målade han som yngling. Inramat ? okt. 1997, Peter Nobel", ca 18x18 cm

PROVENIENS
Peter Nobel

594600

2018-11-29