Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets början, stomme i mässing behängd med olikformade prismor, 6 ljusarmar, elektrifierad med 3 glödlampa, höjd ca 75 cm, diameter ca 45 cm

Bruksslitage, några nagg kan förekomma, damm och rester av stearin, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

594601

2018-11-30