Emilio Vedova akvarell och gouache

Klubbat för:

70 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

EMILIO VEDOVA, (Italien 1919-2006): Komposition, signerad och daterad Vedova 49, akvarell och gouache, ca 28,5x23,5 cm

594609

2018-11-30