Tallrik svensk- norska unionsvapnet

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIK, omkring 1800-talets mitt, med Förenade konungarikena Sverige och Norges vapen, Gustavsberg, diameter ca 23,5 cm

Viss missfärgning, krackelerad glasyr

594610

2018-11-29