Vaser art Deco

Vaser art Deco
Vaser art Deco
Vaser art Deco
Vaser art Deco
Vaser art Deco
Vaser art Deco
Vaser art Deco
Vaser art Deco
Vaser art Deco
Vaser art Deco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, gjutjärn, Ebeverken Husqvarna, 1930-tal, Art Deco, emaljmåleri, höjd 29 cm

Ytskador och färgbortfall

594611

2018-11-29