Stolar, 4 st Edsbyns Möbelfabrik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, Edsbyns möbelfabrik, 1950-tal, bemålade i grönt och vitt, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, senare bemålade,

594618

2018-11-30