Ellen Thesleff

Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff
Ellen Thesleff

Klubbat för:

12 000 EUR

Utropspris

15 000 EUR

ELLEN THESLEFF (1869-1954) Interiör från Casa Bianca, Ruovesi, signerad samt daterad 13. aug 1925, olja på duk 36,5x44,5 cm.

594625

2018-12-03