Klubbat för:
12 000 EUR
Utropspris
15 000 EUR
ELLEN THESLEFF (1869-1954) Interiör från Casa Bianca, Ruovesi, signerad samt daterad 13. aug 1925, olja på duk 36,5x44,5 cm.
594625
2018-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här