Eero Järnefelt

Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

EERO JÄRNEFELT (1863-1937) Saara, signerad med dedikation, etsning, 32x24 cm.

594647

2018-12-03