Bror Hjort patinerad gips
Valmis
2018-12-02
594666
| Korkein tarjous | 11 500 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BROR HJORTH (1894 -1968): Par med fiol, signerad Bror Hjort, 41/85, patinerad gips, höjd 33 cm
smärre fotnagg