Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BROR HJORTH (1894 -1968): Par med fiol, signerad Bror Hjort, 41/85, patinerad gips, höjd 33 cm
smärre fotnagg
594666
2018-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här