F.B Rogers coastervagn i nysliver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

F.B ROGERS SILVER CO, coaster, 1900-talets första hälft, nysilver, i form av vagn, längd inkl. handtag 34 cm

Slitage

594668

2018-12-02