Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, "Perspective Japonaise n:o 466 ga", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, ca 76 x 56 cm
Zustandsbeschreibung
594676
2018-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner