Oscar Reutersvärd akvarell och tusch

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, "Perspective Japonaise n:o 466 ga", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, ca 76 x 56 cm

Zustandsbeschreibung

594676

2018-11-29