Karmstolar nr 45 design Alvar Aalto

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAR AALTO, karmstolar, 5 st, "Stol 45", Artek, Finland, björk, sits, rygg och armlän i rotting, sitthöjd ca 42 cm

Rotting med kraftigt slitage och skador

594677

2018-11-29