Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, oscariansk, 8-armad, förgylld, behängd med prismor, höjd ca 80, diameter 56 cm

Lösa prismor medföljer

594684

2018-11-30