Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, oscariansk, 8-armad, förgylld, behängd med prismor, höjd ca 80, diameter 56 cm
Lösa prismor medföljer
594684
2018-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här