Serveringsbord
Valmis
2018-12-01
594688
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SERVERINGSBORD, 1920/30-tal, betsad ek med ilagd glasskiva, höjd ca 57,5 samt 69x43,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage