Böhlmarks bordslampor 2 st 1900-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

12 000 SEK

HARALD NOTINI, bordslampor, 2 st snarlika, Böhlmarks, 1940-tal, en märk med modellnummer 15474, fot och skärm i mässing, mittstång i trä, höjd ca 45 cm

Bruksslitage, en med defekt el

594706

2018-11-30