Klubbat för:
8 000 SEK
12 000 SEK
HARALD NOTINI, bordslampor, 2 st snarlika, Böhlmarks, 1940-tal, en märk med modellnummer 15474, fot och skärm i mässing, mittstång i trä, höjd ca 45 cm
Bruksslitage, en med defekt el
594706
2018-11-30