Ljusstakar empirestil förgylld brons

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-talets slut, empirestil, egyptiserande stil, höjd ca 27 cm

Något sneda, stukade

594712

2018-11-30