Hänge med odlad pärla
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGE, silver, med odlad pärla, ø ca 7.9 mm samt 3 fasettslipade, vita stenar, ej stämplat, KEDJA, kabellänk, silver, George Jensen, hängetshöjd ca 2.8 cm, kedjanslängd ca 46.5 cm, totalvikt ca 4.8 g
Bruksslitage, odlad pärlan med mindre ojämnheter på ytan
594713
2018-12-01