Hänge med odlad pärla

Hänge med odlad pärla
Hänge med odlad pärla
Hänge med odlad pärla
Hänge med odlad pärla
Hänge med odlad pärla
Hänge med odlad pärla
Hänge med odlad pärla
Hänge med odlad pärla

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGE, silver, med odlad pärla, ø ca 7.9 mm samt 3 fasettslipade, vita stenar, ej stämplat, KEDJA, kabellänk, silver, George Jensen, hängetshöjd ca 2.8 cm, kedjanslängd ca 46.5 cm, totalvikt ca 4.8 g

Bruksslitage, odlad pärlan med mindre ojämnheter på ytan

594713

2018-12-01