Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TAKLAMPA, 1940/50-tal, möjligen Carl Fagerlund, 60 st. slipade glasprismor på kromad stomme, höjd 75, diameter 52 cm
Extra prismor medföljer, enstaka mindre nagg kan förekomma
594716
2018-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här