Fåtölj 1700-tal gripsholmsmodell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, 1700-tal, vitmålad, blommig textil, sittöhöjd 45, 93 cm

Förstärkt undertill, bruksslitage,

594717

2018-11-30