Garnityr nyrenässans
2018-11-30
594724
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GARNITYR, 2 dlr., förgylld zink, 1800-talets slut, nyrenässans, urnformade, med hänklar, höjd ca 22 cm
Slitage