Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, s.k. malmkrona, mässing, 18/1900-tal, barockstil, 12 ljusarmar, senare elektrifierad, höjd ca 65, diameter 70 cm
smärre slitage.
594733
2018-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här