Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LJUSKRONA, s.k. malmkrona, mässing, 18/1900-tal, barockstil, 12 ljusarmar, senare elektrifierad, höjd ca 65, diameter 70 cm
Zustandsbeschreibung
smärre slitage.
594733
2018-12-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner