Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS J WEGNER, gungstol, modell "J16", Fredericia, Danmark, stomme i bok, flätad snörsits, sitthöjd ca 40 cm, etikettmärkt, formgiven 1944
Repor, fläckar, bruksslitage
594739
2018-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här