Gungstol modell J16 design Hans J Wegner

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS J WEGNER, gungstol, modell "J16", Fredericia, Danmark, stomme i bok, flätad snörsits, sitthöjd ca 40 cm, etikettmärkt, formgiven 1944

Repor, fläckar, bruksslitage

594739

2018-11-30