Bägare silver Moskva

Bägare silver Moskva
Bägare silver Moskva
Bägare silver Moskva
Bägare silver Moskva
Bägare silver Moskva
Bägare silver Moskva

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BÄGARE, 4 st, silver, niello respektive cloisonné, Moskva 1800-talets första hälft, höjd ca 5,5-6,5 cm

Cloissoné-bägaren med mindre emaljskador

594760

2018-11-30