Margareta Wallin Oljemålning

Margareta Wallin Oljemålning
Margareta Wallin Oljemålning
Margareta Wallin Oljemålning
Margareta Wallin Oljemålning
Margareta Wallin Oljemålning
Margareta Wallin Oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARGARETA WALLIN (1912-1992): Nakenstudie, signerad, olja på duk, ca 60x50 cm

594762

2018-12-05