Skåp jugend
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP med vitrin, tidigt 1900-tal, jugend, fanerad i mörkbetsad ek, vitrin med fasettslipat glas, invändigt inredd med löstagbara hyllplan, skåpdörr nedtill samt 3 löstagbara hyllplan på vardera sida, höjd ca 164, 150x32 cm
Bruksslitage, ytskador samt fanérbortfall
594769
2018-12-05