Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP med vitrin, tidigt 1900-tal, jugend, fanerad i mörkbetsad ek, vitrin med fasettslipat glas, invändigt inredd med löstagbara hyllplan, skåpdörr nedtill samt 3 löstagbara hyllplan på vardera sida, höjd ca 164, 150x32 cm

Bruksslitage, ytskador samt fanérbortfall

594769

2018-12-05